MENU GŁÓWNE:
Jaki jest HOVAWART:
Chcę mieć HOVAWARTA:
Mam HOVAWARTA i co dalej?
Nasze psy:
Ot, fotka:
 

najbardziej psi ze wszystkich psów -  HOWAVART

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

Prezentacje:

 

<< poprzednie <<

 BOHUN 

 

 

Imię: BOHUN Chatka Zielarki

Data urodzenia: 25 września 2004

Jak do ciebie mówią w domu: Bohun, Bohuniasty, "Mój Książę, Ty Łobuzie", Ty Szmondaku, Fe, Puść - to w szczególnych okolicznościach.

Kto ci wymyślił imię i dlaczego takie: Moja Pani, ale Blondyn twierdzi, że On - pewną wieczorową porą. BOHUN - bo jestem zawadiacko przystojny i zakochany bez pamięci w pewnej Blondynie. BOHUN - bo miałem odziedziczyć z tym imieniem szlachetną dzikość serca. BOHUN - bo imię Brokuł było już zajęte : ).

Twoja ulubiona zabawka: piłeczka, najfajniejsza różowa, mini piłeczka futballowa ze sznurkiem też mile widziana.

Twoje hobby: żebractwo pod każdą postacią, szczekanie w ogrodzie z elementami modernizacji architektury ogrodowej, agality, tropienie - ale Blondyna mówi, że nie zawsze to samo mamy na myśli.

Twoje ulubione ćwiczenie: wbieganie w tunele, aporcik.

Twoje największe osiągnięcie w dziedzinie kradzieży: portfel z zamkniętego plecaka, rękawiczka z dłoni Blondyny od razu połknięta i przechowana 2 tygodnie w żołądku, po czym znowu połknięta.

Najważniejsza cecha twojego charakteru: zapewnienie ekstremalnych przeżyć każdego dnia, ale jak trzeba to jestem "że mnie nie ma" (w każdą niedzielę między 19.00 a 19.30).

Za co uwielbia cię twoja pani/twój pan: za spojrzenie typu "Are you talking to me?... Are you talking to me!!!?".

Za co uwielbiasz swoją panią/swojego pana: za to, że Jej się chce, że życie bywa z Nią śmieszne, że wie jaki ja fajny jestem, za to, że ma duże kieszenie na ciasteczka, za jazdę w miejsca, gdzie inni mogą mnie podziwiać.

Czym najbardziej wkurzasz swoją panią/swojego pana: pytanie jest tendencyjne :)

Czym najbardziej cię wkurza twoja pani/twój pan: tym, że On z Nią śpi, tym, że daje najpierw mleko Saszy a nie żarełko dla mnie.

Jak się witasz ze swoim państwem: w zależności od pory dnia, rano sennie i mało wylewnie, popołudniu i kiedy Ich długo nie widzę wydaję z siebie arie operowe robiąc przy tym "ogonek jak śmigiełko", z wywieszonym ozorkiem. Pięknie się witam.

Gdzie najbardziej lubisz być głaskany/głaskana: głaskanie to moja druga natura, a głaskanie tyłeczka to jest to co lubię najbardziej.

Gdzie najbardziej lubisz spać i w jakiej pozycji: spanie pod nogami Blondyny, spanie w pontonie, z kotem, na kafelkach, przy kominku, na wycieraczce, na tarasie. Pozycja typu "kłębek wełny" lub na grzbiecie.

Twoja ulubiona pora roku: każda, byle nie upał.

Twoje ulubione miejsce spacerów: spacer przestrzenny jest w moim typie, nad wodą, w lesie ale zawsze z Blondyną i piłeczką.

Twoja ulubiona potrawa: rosołek, pasztecik, gotowany indyk, marchewka i makaron, w zasadzie wszystko, byle dużo i bez komentarzy, że gruby jestem.

Gdybyś był człowiekiem, to kim byś był/była: Księciem byłbym albo gangsterem ("Chłopaki to są w agencjach, my jesteśmy Młode Wilki").

Gdybym spotkał/spotkała złotą rybkę spełniającą życzenia, to: wysłałbym Blondynę na emeryturę, aby się mną mogła cieszyć bez przerwy.
 

***  a tu jest cała strona o Blondynie i o mnie: http://ewabohun.w.interia.pl   ***

Bohun
Tytuły - Mł.Ch.Pl
Wyszkolenie - PT
Testy psychiczne - zaliczone
HD-A

 

<< powrót do działu PREZENTACJE <<

 

<< poprzednie <<

BOHUN

 

 

projekt wykonanie i administracja - Katarzyna Włodarczyk